CityBound Atény 2014

Na další pokračování oblíbeného City Boundu, tedy výměny mládeže pro účastníky ve věku 14 až 17 let, jsme se vydaly tentokrát do Athén jakožto šestičlenná holčičí skupinka autobusem, čímž jsme si výlet protáhly takřka o tři dny. Avšak věřte, zní to hůř, než to ve skutečnosti je.

Během tohoto nezapomenutelného týdne jsme měli možnost pokochat se řeckou metropolí, nasát její atmosféru, ochutnat tamní speciality, poznat nové kamarády ze čtyř dalších zemí, naučit se toho spoustu nového jak o sobě, tak i o ostatních. Také si zahrát spoustu her, diskutovat na nejrůznější témata a dokonce se i vykoupat v moři či“létat“ na laně nad bazénem.

Vše bylo obklopeno neskutečně přátelskou a pohodovou atmosférou a my vychutnávali každou minutu, ať již nahoře na Akropolis, v tyrkysovém moři, či v záhadném domě plném hádanek, z jehož pokojů jsme se snažili společně dostat během tolik napínavé hry.

Z krásné a létem rozpálené země se vracíme krásně odpočaté, plné dojmů a zážitků, motivované k plnění nových plánů, s mírným steskem po nových kamarádech a přáním zase se brzy na některý ze City Boundů vypravit!

Komentáře

Autor příspěvku: Tomáš Kývala