Dobrovolnictví v Tobě

 


10522573_742295582496724_6357391928660572684_n

 
 
Datum:                             17. – 25. 4. 2015
Místo konání:                  Pardubický kraj, Česká republika
                                           Místo konání projektu bude upřesněno.
Počet účastníků:                             – 10 –
Věk účastníků:                          = 16 – 22 let=
                                         Jedná se o inkluzivní projekt, zapojit se tedy může úplně každý, i když třeba neumí anglicky.
Počet vedoucích:                             –  2  –
PŘIHLÁŠKA:                 Přihláška na projekt ZDE.
Cena projektu:              Studenti  500,-Kč 
                                          Pracující 1.000,- Kč
                                          Po dohodě je možno účastnický poplatek snížit, či úplně odpustit.
 
POZOR!      Jedinečná šance, jak se dozvědět o možnostech dobrovolnictví. Co dobrovolnictvím přinesete vy svému okolí?                                                                                            A co dobrovolnictví může přinést Vám!
 


 Česká republika..!

Polsko..!

Slovensko..!

Na tuhle trojici zemí se můžete těšit na našem projektu Dobrovolnictví v Tobě! 

———————————————————————————————-

Nebaví Vás po večerech vysedávat u facebooku a raději byste něco aktivně vytvářeli? Máte pocit, že se ve Vašem okolí nic neděje, nebo že se toho děje málo? Chcete ovlivnit svět kolem sebe? Rádi byste připravili nějakou akci, třeba pro Vaše kamarády a vrstevníky, ale nevíte kde začít? Má to být něco lokálního, nebo rovnou výměna mládeže..?  „ehm..jak se do toho pustit….kde mám začít?!“ Přesně tak začínal i autor tohoto příspěvku.

Pokud jste se alespoň trochu viděli ve výše uvedeném, pak je tohle přesně pro Vás! Tento projekt je připraven pro mladé lidi (primárně) ve věku 16 – 22 let, kteří chtějí ve svém okolí něco změnit, ale třeba neví, kde začít. Dobrovolnictví je jednou z možností, jak se aktivně zapojit a vytvářet příležitosti, obohatit ostatní a především pak sami sebe. Projekt Dobrovolnictví v Tobě přináší mladým lidem možnost zjistit více o možnostech, které dobrovolnictví nabízí (lokální akce, mezinárodní projekty, jako je tento, či možnosti dlouhodobého dobrovolnického pobytu v zahraničí v rámci programu Evropské dobrovolné služby /EDS/). Připraveny jsou workshopy v jejichž rámci se účastníci dozví, co je třeba k tomu, aby vytvořili vlastní projekt!

V rámci programu je připravena i návštěva dětského domova, kdy si účastníci budou moci vyzkoušet dobrovolnictví v praxi, jelikož si pro děti připraví program. Pomyslným vyvrcholením projektu bude pak možnost vymyslet si vlastní projekt, s jehož realizací Tmelník o.s. rád pomůže. Největší výhodou je pak prostředí – účastníci budou moci slyšet nápady svých vrstevníků, zjistí, jak dobrovolnictví funguje na Slovensku a v Polsku.


Kontakt:

Pro více informací neváhejte kontaktovat Jakuba Michala / kuba@tmelnik.cz / +420 721 836 266.

Copyright © 2013 Tmelnik.cz