Buď EVS dobrovolník, 2měsíce v Polsku

nahrávám mapu....Datum, čas:
01/08/2014 - 30/09/2014
0.00

Místo:
EFM

Kategorie:


Staň se EVS dobrovolníkem ve velké Polské organizaci EFM. Odjeď již 1. 8. a prožij nezapomenutelné 2 měsíce se skupinou dobrovolníků z různých zemí.

Máš chuť vyjet do zahraničí jako dobrovolník a potkat spoustu zajímavých lidí? Pracovat na něčem co má smysl pro komunitu i pro tvůj osobní rozvoj? A místo prodávání občerstvení bys raději něco smysluplnějšího? Máme něco pro tebe již toto léto, spěchá!

Co je to Evropská dobrovoná služba (EDS / EVS)?

Je to pobyt financovaný grantem EU „ERASMUS+“, kdy dobrovolník stráví 2 – 12 měsíců v zahraničí a je v místní neziskovce zaměstnán na konkrétním projektu. Ubytování a stravu má zadarmo, na jízdné si přispěje 10%, a navíc má zajištěn jazykový kurz a dostává kapesné.

Je  možné vyrazit na krátkodobou EVS a později i na roční EVS.

 

AKTUÁLNĚ: EDS v Polsku (od srpna 2014)

Projektu se bude účastnit přes deset mladých lidí z různých koutů Evropy, a ty můžeš být jedním z nich! Nedaleko Klodska v budou dobrovolníci bydlet v  Długopole Górne a účastnit se aktivit hostitelské organizace:
EFM (Europejskie Forum Młodzieży, www.efm.org.pl ).

Hlavní myšlenkou projektu je boj s tamní nezaměstnaností skrze podporu schopností místních mladých lidí o možnostech pro jejich vlastní seberealizaci na bázi dobrovolnictví a mezinárodní mobility. Dobrovolníci budou například zpracovávat informace, pracovat s místními, ale také v institucích na různých částech regionu.

 

Kdo může vyrazit?

– věk 18-30 let,

– základní znalost AJ

– pracovní náplň 6h / 5 dní týdně (dá se dohodnout přeskupení), 2 dny volna týdně, další 2 dny pracovního volna navíc každý měsíc,

– pracovní náplň každého dobrovonlíka se liší podle toho, co ho baví, co mu jde, jak může konkrétně on / ona do projektu přispět svou činností,

– účastník hradí 10% cesty a případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným,

– náklady na jídlo, ubytování i jazykový kurz jsou plně hrazeny z grantu „ERASMUS+“

– pro dobrovolníky je zajištěno ubytování ve společném bytě (2-3 lidé na pokoji)

– dobrovolník obdrží měsíční kapesné 85 € a příspěvek na jídlo ve výši 360 PLN.

 

Podrobné informace o projektu: http://tmel.me/info-EVS-Polsko2014


TERMÍN:
1. srpen – 30. září 2014

PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/prihlaskaEVS-EFM

Po přihlášení budete kontaktování na schůzku/skype rozhovor.

UZÁVĚRKA: 13. 7. 2014

Těšíme se na tvojí přihlášku!

Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit emailem anebo telefonicky na 777 277 310. Můžeš nás také najít na webových stránkách a dozvědět se něco více o tom, co je vlastně Tmelník a jeho akce zač: http://tmelnik.cz/uvod/co-delame/

„EVS miejscem rozwoju, przedsiębiorczości, aktywności i przyjaźni” no: 2014-1-PL01-KA105-001531
Tmelník o.s.
_____________
info@tmelnik.cz
+420 777 277 310
Komentáře