VOLUNTEERS FOR GOOD CAUSES – EVS

nahrávám mapu....Datum, čas:
01/01/2015 - 30/09/2015
0.00

Místo:
Resita, Rumunsko

Kategorie:


Staň se na 9/12 měsíců dobrovolníkem v rumunském městě Resita na EVS projektu „VOLUNTEERS FOR GOOD CAUSES“ zaměřeném na kulturu a dobrovolnictví. Prožijte nezapomenutelných 9 měsíců se skupinou dobrovolníků a naučte se něco nového do života. Odjezd již v prosinci 2014, návrat v září 2015! Tento EDS projekt je otevřen všem zájemcům, neváhejte nás kontaktovat.

Máš chuť vyjet do zahraničí jako dobrovolník a potkat spoustu zajímavých lidí? Pracovat na něčem co má smysl pro komunitu i pro tvůj osobní rozvoj? A místo prodávání občerstvení bys raději něco smysluplnějšího? Máme něco pro tebe již nyní, spěchá!

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME:
VOLUNTEERS FOR GOOD CAUSES

 

TERMÍN: leden 2015 – září/prosinec 2015 (9/12 měsíců)
KDE: Resita, Rumunsko

KRÁTKÝ POPIS PROJEKTU:
Zajímá tě, co děje kolem tebe? Právě na této EVS budeš mít šanci rozvíjet a vymýšlet aktivity pro lidi z Resity!
Tvým úkolem bude s dalšími 4 dobrovolníky ze zahraničí podporovat práci lidí z denního centra, polikliniky a nemocnice. Během EVS budete představovat dobrovolnictví a neformální vzdělávání místním obyvatelům.

PODROBNĚJŠÍ INFO: 
http://tmel.me/Resita-EVS-info

PŘIHLÁŠKA: 
http://tmel.me/Resita-EVS-app

UZÁVĚRKA: 30. 11. 2014

 

PRO KOHO JE PROJEKT URČEN:
– věk 18-30 let,
– základní znalost AJ
– pracovní náplň 6h / 5 dní týdně (dá se dohodnout přeskupení), 2 dny volna týdně, další 2 dny pracovního volna navíc každý měsíc,
– pracovní náplň každého dobrovolníka se liší podle toho, co ho baví, co mu jde, jak může konkrétně on / ona do projektu přispět svou činností,
– účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným
– náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny z grantu „ERASMUS+“
– pro dobrovolníky je zajištěno ubytování ve společném bytě
– dobrovolník obdrží měsíční kapesné €60

 

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)? 
Je to pobyt financovaný grantem EU „ERASMUS+“, kdy dobrovolník stráví 2 – 12 měsíců v zahraničí a je v místní neziskovce zaměstnán na konkrétním projektu. Ubytování, stravu a dopravu má zajištěno, dostává kapesné a navíc je mu nabídnuta jazyková podpora. Je možné vyrazit na krátkodobou EVS, a později i na roční EVS.

 

Těšíme se na tvojí přihlášku!

 

Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit emailem anebo telefonicky na 777 277 310. Můžeš nás také najít na webových stránkách a dozvědět se něco více o tom, co je vlastně Tmelník a jeho akce zač:http://tmelnik.cz/uvod/co-delame/

 

Tmelník o.s.
_____________
+420 777 277 310
info@tmelnik.cz

www.tmelnik.cz

www.facebook.com/Tmelnik.cz

 

Komentáře