Youth in Cinema (výměna mládeže)

nahrávám mapu....Datum, čas:
07/09/2013 - 14/09/2013
10.00 - 13.00

Místo:
Youth in Cinema

Kategorie:


7denní výměna mládeže v italské Kalábrii poskytne účastníkům prostor pro uskutečnění jejich nápadů akčním stylem a hlavním tématem je film a kino a vše, co s tím souvisí…Účastníci se dozví více o filmu, hereckých technikách a technických nosičích. Finálním produktem bude realizace krátkého filmu o následujících tématech: aktivní občanství, interkulturní dimenze, evropská dimenze, evropská integrace.

Anglický popis projektu:
During the project participants will learn more about cinema, its methods regarding acting and technical supports, such as set, lights, movie editing, body language and much more. By means of activities they will be aware of stereotypes of nations involved in then project. That will be an occasion of discussing about their origin breaking them in order to consider differences as richness. Working in international teams, participants will create new way of cinema concepts on an intercultural and European base. Final product of this exchange will be the realization of a short movie on the following topics: Active Citizenship, Intercultural Dimension, European dimension, European integration.

„Youth in Cinema“
(výměna mládeže)
KDY: 7. – 14. 9. 2013
KDE: Vibo Valentia
TÉMA: film a kino
PRO KOHO: kdokoli ve věku 18 – 25 let (výjimky možné)
CENA: 500 Kč + jízdné (70% z ceny jízdenky Vám bude proplaceno) ubytování a strava jsou plně hrazeny z grantového programu Mládež v Akci.

CO TĚ ČEKÁ:
– skupina mladých lidí z: Česka, Slovenska, Itálie, Chorvatska, Španělska a Turecka
-prostor pro realizaci nápadů
– kreativní workshopy
– filmování
– aktivity neformálního vzdělávání
– balíček inspirace a motivace
– diskuze

V případě jakýchkoliv otázek se obraťte na Vendy – podá Vám bližší informace, zašle program celého týdne, nebo rovnou pošle přihlášku.

Kontakt:
Vendy Šeflová
vendy@tmelnik.cz
+420 777 339 675
http://www.facebook.com/Tmelnik.cz

Komentáře

Napsat komentář

nebo