TC You(th) are Creating an Inclusive World

Právě probíhající projekt s názvem You(th) are Creating an Inclusive World (3. – 11. 10. 2014) je tréninkovým kurzem zaměřeným na problematiku začleňování minorit. Účastníci z Turecka, Portugalska, Itálie, České republiky, Rumunska, Polska, Španělska, Slovenska a Maďarska se shromáždili na Mělníku, aby se dozvěděli více o možnostech využití divadelních technik v neformálním vzdělávání. Projekt představuje divadelní metody vhodné pro práci s mládeží ze znevýhodněného prostředí, s důrazem na představení techniky LARP. LARP (Live Action Role Play) podporuje kreativitu a hráči se při přípravě naučí spolupráci, zodpovědnosti a zároveň jsou motivováni zjistit si informace o zvoleném tématu hry.

Součástí programu jsou tematické workshopy, diskuze, divadelní cvičení a další aktivity, které pomohou účastníkům lépe porozumět problematice a získat zkušenosti, které mohou použít při práci s mladými ve svých zemích.

 

Akce Tmelníku jsou otevřeny každému motivovanému zájemci, a to bez ohledu na všechny překážky. Pokud máte chuť se do budoucích projektů zapojit s týmem našich dobrovolníků, anebo se jen tak ze zvědavosti přijít podívat, neváhejte se nám ozvat – každý je srdečně zván!

 

Tmelník o.s.
tel.: 777 277 310
fb.com/Tmelnik.cz

www.tmelnik.cz

info@tmelnik.cz

Komentáře

Autor příspěvku: Tomáš Kývala

1 komentář u „TC You(th) are Creating an Inclusive World

    […]  header.page-header, body.wide.has-page-header .page-header:before, body.wide.has-page-header .page-header:after { background-color:transparent;background-repeat:no-repeat;background-attachment:fixed;background-position:center top; } […]

Komentáře nejsou povoleny.